3 Gün Boyunca 3 Kadının Tecavüzüne Uğramış - Kozmopolitik

 3 Gün Boyunca 3 Kadının Tecavüzüne Uğramış

Güney Afiraka'da genç bir adam üç gün boyunca üç kadının tecavüzüne uğradığını öne sürdü, polis her yerde şüphelileri arıyor.

Güney Afrika'nın başkenti Pretoria'da genç bir adam, 3 gün boyunca 3 kadının tecavüzüne uğradığını iddia etti. 23 yaşındaki genç adam, polise verdiği ifadesinde olayın geçen cuma günü taksiye bindiğinde yaşandığını anlattı.Güney Afrika polisi şimdi her yerde söz konusu kadınları arıyor.

Times Live'ın aktardığına göre Güney Afrikalı adam, taksinin içinde şoför dışında 3 genç kadının daha bulunduğunu dile getirdi Polise verdiği ifadesinde 23 yaşındaki adam, şoförün bir anda aracın yönünü değiştirdiğini, daha sonra kendisinden öne gelmesinin talep edildiğini aktardı. Ardından kadınlardan birinin kendisine bilinmeyen bir madde enjekte ettiğini ve bayıldığını öne sürdü.

'ENERJİ İÇECEĞİ İÇİRİP TECAVÜZ ETTİLER'
Bilmediği bir yerde, tek yataklı bir odada uyandığını söyleyen adam, kadınların kendisine enerji içeceği içirdikten sonra defalarca tecavüz ettiğini bildirdi.​ Adam, pazar günü ise Benoni bölgesinde serbest bırakıldığını ifade etti. Güney Afrika Polis Servisi (SAPS), olayla ilgili soruşturma başlattı.