Ahmet Hakan: Kendilerine Sadece 'Çakallar' Demek İstiyorum - Kozmopolitik

 Ahmet Hakan: Kendilerine Sadece 'Çakallar' Demek İstiyorum

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uygulamasını yazdı.

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın köşe yazısında Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uygulamasına değindiği bölüm şöyle:

MADDE BİR: Helal olsun Sıla’ya... Şiddete uğrayanın değil, şiddeti uygulayanın zavallı olduğunu gösterircesine gitti savcılığa!

MADDE İKİ: Ahmet Kural’ın vücut dili ile söyledikleri arasındaki bariz fark, bir tek benim mi dikkatimi çekti, çekiyor.

MADDE ÜÇ: Hadi diyelim ki her şeye rağmen Ahmet Kural’a inandık... İyi ama aynı Ahmet Kural eski sevgilisinin parmağını kırmamış mı? Bunu ne yapacağız?

MADDE DÖRT: Bu ortamda dikkat çekmek isteyen magazin şahsiyeti ne yapar? Ahmet Kural’dan yana tavır alır. Tuğba Ekinci adlı şahsın yaptığı bundan ibarettir.

MADDE BEŞ: Kadına yönelik şiddette alkolü bir gerekçe, bir bahane gibi sunmaya çalışan insanlardan kaçının... Bu tipler her türlü müptezelliği mazur gösterebilirler!

MADDE ALTI: Ün sahibi, güç sahibi kadınların gördükleri şiddeti kamuoyuna açıklamaları çok daha zordur. Bu açıdan da helal olsun Sıla’ya...

MADDE YEDİ: Kadına yönelik şiddete karşı bir teklifim var: Gelin, kadına şiddet uygulayan ünlüyü adam akıllı boykot edelim.

MADDE SEKİZ: Sıla’ya destek vererek kendilerini temize çekmeye çalışan magandaların farkında mısınız? Kendilerine sadece “çakallar” demek istiyorum.

MADDE DOKUZ: “Ahmet Kural’ın Sıla’ya bir bakışı var... Aman Allah’ım! O ne sevgi dolu bakış” diye lügat paralayanlar, “psikopat bakışı” nedir öğrenmişlerdir sanırım.

MADDE ON: Ey kadınlar! Bünyelerinde “Çok seviyordum, çok âşıktım, ondan vurdum abi” deme potansiyeli taşıyanlardan uzak durun! Onlar ne yaptıklarını bilmeyen zavallılardır.