AKP'li Yavuz: İlk Tank 2021 Yılında Banttan İnecek - Kozmopolitik

 AKP'li Yavuz: İlk Tank 2021 Yılında Banttan İnecek

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Bir müjde vermek istiyorum. 2021 yılında mayıs ayı içerisinde ilk tank Sakarya’da banttan inecek ve her ay ondan sonra 6 tane tank üretilmiş olacak” dedi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Şampiyonlar Gecesi’ programına katıldı.

İlk tankın 2021 yılında banttan ineceğini söyleyen Yavuz, “Çok uzun süredir partinin kurulduğundan beri siyaset yapıyorum. Buradan da bir müjde vermek istiyorum. 2021 yılında mayıs ayı içerisinde ilk tank Sakarya’da banttan inecek ve her ay ondan sonra 6 tane tank üretilmiş olacak” dedi.

‘Ayda 6 tane tank üretilmiş olacak’

“Ayda 6 tane tank üretilmiş olacak” diye devam eden Yavuz, “İnşallah 2022 yılında da yerli otomobilimiz üretilmeye başlanacak. Kanal İstanbul’uyla, nükleer santrallerimizle ve sporcularımızla Türkiye bir marka ülke haline gelecek inşallah. Şimdi de öyle ama daha bir başka bir marka ülkeye dönüşeceğiz her alanda. O huzurlu güzellikler içerisinde sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sizlerin katkılarıyla hep beraber yeni heyecanlara yolculuk yapacağız” diye konuştu.