Arhavi Eski Belediye Başkanı CHP'li Musa Ulutaş Toprağa Verildi - Kozmopolitik

 Arhavi Eski Belediye Başkanı CHP'li Musa Ulutaş Toprağa Verildi

Hayatını kaybeden Arhavi eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş Arhavi Belediyesi, CHP Arhavi İlçe Başkanlığı önünde yapılan törenin ardından toprağa verildi.

Kalp krizi nedeeniyle hayatını kaybeden Arhavi eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş Arhavi Merkez Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi.

Ulutaş için ilk tören 9 yıl görev yaptığı Arhavi Belediyesi önünde yapıldı. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu ve CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan burada yaptıkları kısa konuşmalarda Musa Ulutaş’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Musa Ulutaş’ın cenazesi daha sonra CHP Arhavi İlçe Başkanlığı önüne getirildi. Burada Ulutaşın siyasi yaşantısı ile ilgili konuşmalar yapıldı.

Ulutaş’ın cenazesi daha sonra Arhavi Merkez Camii’ne getirildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da çelenk gönderdiği törene Artvin milletvekilleri Uğur Bayraktutan, İsrafil Kışla, eski milletvekilleri Metin Arifağaoğlu ve Yüksel Çorbacıoğlu, CHP Artvin İl Başkanı Yücel Kurt, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Volkan Canalioğlu, diğer siyasi partilerden temsilciler ve sevenleri katıldı.

Musa Ulutaş’ın cenazesi cenaze namazının ardından Musazade mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi.