Bandırma HAYIR İçin Buluştu - Kozmopolitik

 Bandırma HAYIR İçin Buluştu

Bandırma Demokratik Değişim İnisiyatifi ve Birleşik Haziran Hareketi’nin düzenlediği “Nasıl Bir Türkiye İstiyoruz” paneli Bandırmalıların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Bandırma Demokratik Değişim İnisiyatifi ve Birleşik Haziran Hareketi’nin, Bandırma Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirdiği “Nasıl Bir Türkiye İstiyoruz” panelinde kapanış konuşması yapan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “Bandırma’da Hayırları yüzde 70’in üzerine taşırsak sürpriz olmaz” dedi.

CHP Milletvekili Ali Şeker, Gazeteci-Yazar Necdet Saraç ve BHH Yürütme Kurulu Üyesi Alper Taş'ın konuşmacı olarak katıldığı panelde “başka bir Türkiye yaratmak için 16 Nisan bir dönüm noktası olabilir, AKP’nin söyleyeceği yeni bir şey kalmadı, eşitliğin, özgürlüğün ve adaletin olduğu bir Türkiye’yi ‘Hayır Cephesi’ kurar. Çünkü, ‘Evet’ diyenler tekleştiriyor ve ayrıştırıyor, ‘Hayır’ diyenler ise çoğaltıyor ve birleştiriyor” vurgusu öne çıktı.

“Bu tür toplantıları sokakta biriktirdiklerimizi birlikte harmanlamak, motivasyonumuzu arttırmak ve kalan son 27 günde yeniden sokakta Hayır’la buluşturmak için yapıyoruz” vurgusunun da yapıldığı panele CHP Balıkesir milletvekilleri Mehmet Tüm, Namık Havutça, Bandırma CHP İlçe Başkanı Atilla Atakay, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Başkan Yardımcısı Ozan Onur ve çok sayıda kişi katıldı.

Konuşmacılara “Bandırma Vapuru” maketinin hediye edildiği panelin kapanış konuşmasını yapan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “Bandırma’da Hayırları yüzde 70’in üzerine taşırsak sürpriz olmaz” dedi.