Beyoğlu Delege Seçim Tarihleri Açıklandı.. Peki Hangi Mahalle? - Kozmopolitik

 Beyoğlu Delege Seçim Tarihleri Açıklandı.. Peki Hangi Mahalle?

36. Olağan Kurultaya hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi MYK’nın 3 Mayıs 2017 tarihli kararı ile “Olağan Kongreler Takvimi”ni açıklamış, ülkede yaşanan çeşitli olaylar nedeniyle tarihler üç kez ertelenmek zorunda kalmıştı.

Çanakkale’de yapılan Adalet Kurultayı’nın bitmesiyle beraber ilçe başkanlıkları seçim tarihlerini açıklamaya başladı.

İstanbul’un neredeyse tüm ilçeleri resmi açıklama ile seçim tarihlerini açıkladı. Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçim tarihlerini açıklayan ilçelerden biri de Beyoğlu İlçe Başkanlığı oldu.

Beyoğlu İlçe Başkanlığı tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da öğrenilen bilgiye göre Beyoğlu’nun 18 delegeye sahip mahallesi Keçecipiri’nde Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçim tarihleri belli oldu.

Keçecipiri’nde Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçimi 30.09.2017 Cumartesi günü, çoğunluk sağlanamadığı taktirde ise 01.10.2017 Pazar günü Keçecipiri Mahallesi Tan Aralığı No:4/A adresinde yapılacak.

45 Mahallesi bulunan Beyoğlu’nda diğer mahallelerin Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçim tarihlerinin ne zaman açıklanacağı ise merak konusu.