CHP Esenler Gençlik Kolları Başkanı Ersel Aydoğdu Oldu - Kozmopolitik

 CHP Esenler Gençlik Kolları Başkanı Ersel Aydoğdu Oldu

Esenler'de mevcut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ersel Aydoğdu kullanılan 64 oyun tamamını alarak yeniden Esenler Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

Ersel Aydoğdu'nun açıklaması şu şekilde;

"Değerli dostlarım, İyisi kötüsü, acısı tatlısı ile bir dönemi geride bırakmış bulunuyoruz. Siyasette başarının kıstası kişiden kişiye değişir fakat kıt kaynaklar ile elimizden gelen gayreti gösterdiğimize inancım tam, vicdanım rahat. Geçtiğimiz dönemde bizlere omuz veren bütün yol arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Yeni dönemimizde bizlere güvenip desteklerini esirgemeyen Esenler örgütümüze, arayıp soran yüreğiyle yanımızda olan bütün yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni dönemimizde yola devam ettiğimiz ve bu davaya omuz veren bütün dostlarla yolumuz açık olsun. Bizler büyük bir aileyiz. Bizler birlikte daha güçlüyüz. Herkese sevgiler ve saygılarımla."

Ersel Aydoğdu'nun yeni yönetimi şöyle ;

Asil Yönetim Kurulu

Bensu Aslan, Oğulcan Aydın, Sevgi Aydın, Ferhat Çamlıbel, Uğur Genç, Anıl Kayar, Ömer Kurtuluş, Gamze Özçelik, Metin Saygılı, Ümit Tokmak, Nur Eda Türkekul, Ali Ütebay, Erkan Yıldız, Anıl Yörük

Yedek Yönetim Kurulu

Emirhan Akyüzlü, Begüm Aslan, Hüseyin Bulut, Sercan Balcan, Fırat Doğan, Kübra Sağlam, Burak Salbaşı

İl Delegeleri

Begüm Aslan, Ersel Aydoğdu, Ozan Işık, Erkan Yıldız