CHP Gaziosmanpaşa’da Seçim Tarihleri Açıklandı - Kozmopolitik

 CHP Gaziosmanpaşa’da Seçim Tarihleri Açıklandı

36. Olağan Kurultaya hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi MYK’nın 3 Mayıs 2017 tarihli kararı ile “Olağan Kongreler Takvimi”ni açıklamış, ülkede yaşanan çeşitli olaylar nedeniyle tarihler üç kez ertelenmek zorunda kalmıştı.

Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçim tarihlerini açıklayan ilçelerden biri de Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı oldu.

23 Eylül tarihinde başlayacak CHP Gaziosmanpaşa Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçimleri 8 Ekim tarihinde yapılacak seçimlerle son bulacak.

CHP Gaziosmanpaşa’dan Örnek Uygulama
23 Eylül tarihinde başlayacak CHP Gaziosmanpaşa Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçimlerinin tartışmasız geçmesi için bir karar aldı.

Karara göre 72.510 nüfuslu 48.000 seçmene sahip Karadeniz Mahallesi’nde 4 ilçe yöneticisi ve 2 mahalleliden oluşan 6 sorumlu görev alacak.

Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı ayrıca tüm mahallelerde en az 2 yöneticinin görev alacağını duyurdu.

CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Yılmaz Yıldırım Kozmopolitik.com.tr’ye yaptığı açıklamada yapılacak Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçimlerinde demokratik ve adaletli bir ortamın sağlanması için üzerlerine düşen görevin yerine getirileceği belirtti. Bu yönde hummalı bir çalışma içerisinde olduklarına da değinen Yıldırım, yapılacak seçimlerin örgüte ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne hayırlı olmasını diledi.

İşte CHP Gaziosmanpaşa Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Önseçmen Seçim Tarihleri: