CHP'li Ali Ercan Akpolat, Adalar İçin Adaylığını Açıkladı - Kozmopolitik

 CHP'li Ali Ercan Akpolat, Adalar İçin Adaylığını Açıkladı

CHP'li Ali Ercan Akpolat, Adalar Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Adalar CHP İlçe Başkanlığı, Adalar Belediye Başkan Yardımcılığı ve CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı yapmış olan Ali Ercan Akpolat, Adalar Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir siyasi kariyeri olan Akpolat aynı zamanda yardımsever ve sportif kişiliğiyle de tanınıyor.

Profesyonel balıkadam olan Akpolat 3 Yıldız Usta Balıkadam lisansına sahip. Kendisi aynı zamanda Türkiye’nin ilk deniz mercan naklini yapan ekipte yer alıyor ve katıldığı birçok sualtı organizasyon ile ulusal ve uluslararası medya tarafından da ilgiyle takip ediliyor.

Akpolat’ı diğer aday adaylarından ayıran en belirgin özellikleri ise adada doğup büyümüş olması, halen adalarda ikamet ediyor ve adalarda çalışıyor olması, genç ve başarılı bir siyasetçi oluşu ve en önemlisi adalarda tüm kesimler tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olması.

Akpolat , ciddi projeler ve yatırım planlarıyla ön plana çıkıyor ayrıca oluşturmayı planladığı Halk Meclisi ile heyecan yaratan Akpolat bugüne kadar hiç vaat vermediğini, ilan ettiği tüm proje ve yatırım planlarının alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibiyle uzun süren çalışmalar sonucu fizibilitesi tamamlanmış uygulanabilir projeler ve yatırımlar olduğunu belirtmekte. Ali Ercan Akpolat evli ve iki çocuk babasıdır.