CHP'li Engin Altay: Topbaş Hayırlı Hizmetleri İle Anılacaktır - Kozmopolitik

 CHP'li Engin Altay: Topbaş Hayırlı Hizmetleri İle Anılacaktır

Küçükçekmece Belediyesinin İstanbul Sinopspor Kulübü için hazırladığı spor tesisi davullu zurnalı törenle hizmete açıldı. Törende yaptığı konuşmada Kadir Topbaş’ın istifasını değerlendiren CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bugüne kadar yaptığı hizmetleriyle hayırla anılacaktır” dedi.

DHA'nın haberine göre; Küçükçekmece Belediyesinin 1. Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Sinopspor Kulübü için hazırladığı spor tesisi düzenlenen davullu zurnalı törenle hizmete açıldı. Açılış törenine İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan’ın yanı sıra eski futbolculardan Evren Nuri Turhan, Oktay Derelioğlu ile birlikte sanat dünyasından birçok isim ve çok sayıda vatandaş katıldı. İçerisinde prefabrik tesis binası, yemekhane, soyunma odası, cafe, malzeme odaları ve halı saha bulunan tesisin açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Protokol konuşmalarının ardından ünlülerden oluşan takım ile İstanbul Sinopspor oyuncuları dostluk maçı yaptı. Oktay Derelioğlu 2 gol attığı maç 4-4 beraber sonuçlanırken, oynanan güzel oyun vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

CHP’li Engin Altay’dan Şaşırtan Kadir Topbaş Yorumu
Açılış töreninde yaptığı konuşmada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasına değinen CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “İstanbul’la ilgili önemli bir olay yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bugüne kadar yaptığı hizmetleriyle hayırla anılacaktır. Eksik olmasın bugüne kadar İstanbul’a yaptığı hizmetlerden dolayı huzurunuzda ona teşekkür etmeyi İstanbul Milletvekili olarak bir borç biliyorum. Sayın Kadir Topbaş’ın İstanbul’a kayda değer hizmetleri olmuştur. Bu sebeple kendisine İstanbul halkı adına teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

kozmopolitik.com.tr olarak CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay'ı Kadir Topbaş'ın İstanbul'a yaptığı hayırlı hizmetlerin neler olduğunu açıklamasını bekliyoruz.