Deniz İçli İçin Dev Dayanışma - Kozmopolitik

 Deniz İçli İçin Dev Dayanışma

Cumhuriyet Halk Partisi Beyoğlu ilçe yöneticisi Fevzi İçli'nin kardeşi Deniz İçli yaşadığı bir kaza sonucu ağır yaralanmış ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakıma alınmıştı. Deniz İçli için çok sayıda ünite kana ihtiyaç duyulduğu sosyal medya ve parti içi iletişim ağlarından duyurulmuştu.

Cumhuriyet Halk Parti'li vekiller, üyeler ve belediye çalışanları Deniz İçli'nin yaşadığı ağır kazadan kurtulması için seferber oldu.

İçli ailesinden yapılan açıklamada; "Milletvekilkeri Gülay Yedekçi, Didem Engin, Mahmut Tanal, Sezgin Tanrıkulu, Onur Alptekin, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Beşiktaş Belediye başkan yardımcısı Merve Öztopaloğlu, Beşiktaş Belediye Başkan Özel Kalemi Recai Binici Beşiktaş Belediye Koordinatörü Erdal Öztürk, CHP Eski milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Beyoğlu ilçe başkanı Muharrem Bulut, Beyoğlu eski ilçe başkanı İnan Güney, Beyoğlu Meclis Üyesi Sabri Topuz, Beyoğlu Belediye başkan aday adayı Ali Gençel, Mehmet Karamustafaoğlu, Milletvekili Adayı ve Yön Radyo Başkanı Yüksel M. KILINÇ, Kartal Belediye Yöneticileri ve personeli, Chp eski meclis üyesi İlay Aksoy, Çakmak köyü Kalkındırma Derneği eski Başkanı Ali Gergin, Şerif Madendere, Mustafa Çatalkaya, Selami Can, Mustafa Aydın gösterdiği dayanışma örneği ve kan bulunması için harcadıkları çabalarla Deniz İçli'nin tedavisine destek oldular, teşekkürler" ifadesi yer aldı.