Ekrem İmamoğlu: Ordu'da Bize Tuzak Kuruldu - Kozmopolitik

 Ekrem İmamoğlu: Ordu'da Bize Tuzak Kuruldu

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP adayı Binali Yıldırım ile birlikte katılacağı televizyon programına ilişkin, "Zihinlerinde hangi sorular varsa sorulması taraftarıyım. Sanırım sayın Yıldırım soruların bilinmesini istemiş." dedi.

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, NTV ve Star TV ortak yayınında güsndeme ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

İmamoğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle:

'CANLI YAYIN' AÇIKLAMASI

Başından beri isteyen kişi olarak. Moderatörlük tarafını sayın Yıldırım üstlenmiş oldu. Başından beri hangi televizyonu, hangi moderatörü istiyorsanız hazırım demiştim. Bunu 31 Mart öncesinde de söylemiştim. Ama maalesef kabul görmedi. Bence burada psikolojik bir süreç var ya da stratejik bir süreç var. 31 Mart'tan önce sanırım önemsemediler. Sanıyorum sürece dair emin bir duruş gösterdiler. Biraz kendilerinden emin olduklarını düşünüyorum ama seçim böyle bir netice vermeyince şimdiki süreçte bence stratejik olarak böyle bir karar olumlu baktılar. Israrlı çabamın kabul görmesi sevindirici. Böyle bir ortamın sağlanması mutluluktur ama bu yenilenen seçimde demokrat bir hava oluşturulduğuna dair bir belirti değildir. Moderatör konusuna hiç girmedim.

'YILDIRIM SORULARI İSTEDİ'

Zihinlerinde hangi sorular varsa sorulması taraftarıyım. Sanırım sayın Yıldırım soruların bilinmesini istemiş.

KARADENİZ GEZİSİ

Ordu'da bize tuzak kuruldu.