Fikret Orman'dan Derbi Açıklaması - Kozmopolitik

 Fikret Orman'dan Derbi Açıklaması

Beşiktaş, mevcut sponsoru TEMSA ile sözleşme yeniledi. Vodafone Park'ta yapılan imza töreninde firma yetkilileri ve Beşiktaşlı yöneticiler yer aldı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman törende Fenerbahçe derbisi ile ilgili de ilk kez konuştu.

Vodafone Park'ta gerçekleştirilen imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Cihat Kumuşoğlu ve Hüseyin Mican'ın yanı sıra TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.

TEMSA ile geçen sezon keyifli bir yolculuk yaşadıklarını belirten başkan Fikret Orman, "Geçen sene TEMSA ile bir yolculuğa çıkmıştık. O yolculuk keyifli ve çok da rahat geçti. Koltuklar rahattı, araç sarsmadı. Şampiyon olarak ligi bitirdik. Bu yolculuğa devam etmek arzusundaydık. Bu sene de anlaşmamızı yeniledik. Türkiye'nin en önemli yerli markalarından TEMSA ile böyle bir anlaşma yapmaktan çok memnunum" diye konuştu.

Siyah-beyazlı takımın yurt içinde ve yurtdışında TEMSA'nın Beşiktaş logolu otobüsleriyle taşındığını ve bunun iki kurumun da prestijini yükselttiğini söyleyen Orman, "Bize güvendikleri için TEMSA ailesine teşekkür ediyorum. İnşallah bizi Şampiyonlar Ligi finaline götürürler" ifadelerini kullandı.