Genel Merkez Gençlere Kulak Verip Cesur Adımlar Atmalı - Kozmopolitik

 Genel Merkez Gençlere Kulak Verip Cesur Adımlar Atmalı

CHP Üsküdar İlçe Gençlik Kolları'nın CHP yönetimine yönelttiği sert eleştiriler sonrasında bir açıklama da, CHP Gaziosmanpaşa İlçe Gençlik Kolları'ndan geldi.

CHP Gaziosmanpaşa İlçe Gençlik Kolları'nın açıklaması şöyle:
Bizler, Gaziosmanpaşa gibi bir ilçede 60 gün boyunca dişini tırnağına, gecesini gündüzüne katmış; astığı tüm pankartlar yırtılmasına rağmen yılmayıp ertesi gün fazlasıyla hepsinin yenisini asmış, memleketi ve partisi için hayatından sürekli fedakarlıkta bulunmuş ve bunun karşılığını oylarımızın sürekli yüzde 20'lerde seyrettiği Gaziosmanpaşa'dan %44 hayır çıkmasında emeği olan CHP Gaziosmanpaşa Gençlik Örgütü'nün fertleriyiz.

Bizler "hayır bitmedi, daha yeni başlıyor!" diyebiliyorsak, genel merkezimiz de gençlere kulak verip daha cesur adımlar atmalıdır.

Bizler partimiz ve ülkemiz için her türlü fedakarlığı gösterip her türlü mücadeleyi gösteriyorken, bizim referandum akşamı YSK önündeki bekleyişimize kısa bir süre katılıp, kendisine bir soru sorduğumuzda ise adeta kaçan milletvekilleri görmeyi hazmedemiyoruz.

Bizler referandum akşamı umutla ve inançla sandıkları terk etmeyip hayır için mücadele ederken, sayın genel başkanımızın yaptığı cılız, umutları bitiren, inançları yıkan açıklamalarını kabul etmiyoruz.

Bizler sokaklarda hayır için mücadele verirken sadece cılız açıklamalar yapmakla yetinen CHP Genel Merkezi'ni; bir an önce CHP'nin özüne dönmeye, direnmeye ve mücadeleye davet ediyoruz.