İbrahim Kutluay Tartıştığı Eşini Döverek Öldürdü - Kozmopolitik

 İbrahim Kutluay Tartıştığı Eşini Döverek Öldürdü

Manisa Kula'da sık sık tartıştıkları öne sürülen 62 yaşındaki İbrahim Kutluay ile eşi 60 yaşındaki Zümrethen Kutluay arasında bilinmeyen bir nedenye yine tartışma çıktı. İbrahim Kutluay, eşini önce yumrukladı daha sonra da kafasını duvara vurdu. Yere yığılan 60 yaşındaki kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

Manisa'nınKula ilçesinde, İbrahim Kutluay (62) tartıştığı eşi Zümrethen Kutluay'ı (60) döverek öldürdü.

Olay, saat 17.30 sıralarında Eroğlu Mahallesi'nde meydana geldi. Sık sık tartıştıkları öne sürülen İbrahim Kutluay ve eşi Zümrethen Kutluay çifti arasında henüz bilinmeyen bir nedenle yine tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine İbrahim Kutluay, iddiaya göre eşi Zümrethen Kutluay'ı önce yumruklayıp daha sonra kafasını duvara vurunca Zümrethen Kutluay yere yığıldı.

Gözaltına alındı

Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri yaptığı kontrolde Zümrethen Kutluay'ın öldüğünü belirledi. Talihsiz kadının cesedi, jandarma ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi için Kula Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Öte yandan, cinayet zanlısı koca İbrahim Kutluay, gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.