Kamuoyuna ve CHP Üyelerine Duyuru - Kozmopolitik

 Kamuoyuna ve CHP Üyelerine Duyuru

7 Mayıs Pazar günü CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar’ın MYK’nın ihraç talebinin görüşüldüğü olağanüstü Parti Meclisi toplantısı yapıldı.

Kozmopolitik.com.tr ekibi olarak Cumhuriyet Halk Partisi’nde son günlerde yaşanan durumu ve ihraç gündemli olağanüstü Parti Meclisi toplantısını yakından takip etmek için Ankara’da bulunan CHP Genel Merkezi’ne gittik.

Parti Meclisi toplantısı öncesi ve toplantı devam ederken kamuoyunu aydınlatmak adına kulislerde birebir görüşmelerle topladığımız bilgiler ışığında çeşitli haberlere imza attık.

Altı saat süren Parti Meclisi toplantısının ardından yapılan kapalı oylama sonucuna CHP Genel Merkezi’nde bulunan diğer basın mensubu arkadaşlarla beraber ulaşıp yayınlarımızı oluşturduk.

İhraç kararına “evet” ve “hayır” oyu verdiğini açıkça belirten Parti Meclisi üyeleri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda edindiğimiz bilgiler ışığında herkesin merak ettiği sorunun cevabı olan bir liste oluşturduk.

Oy tercihlerine ulaşma çabamızın kamuoyunu bilgilendirmek amaçlı olduğunu belirtmek isteriz.

Oluşturulan listenin haber alma özgürlüğü adına, etik ve ahlaki değerler ışığında yapıldığını belirtir, tekzip yayınlatmak isteyen CHP Parti Meclisi Üyelerinin info@kozmopolitik.com.tr adresine mail atabileceklerini belirtiriz.

Saygılarımızla.

Not: Şu ana kadar 2 Parti Meclisi Üyesi’nden tekzip almış ve ilgili haberimizin en altında belirtmiş bulunmaktayız.