Kılıçdaroğlu Sahaya İniyor - Kozmopolitik

 Kılıçdaroğlu Sahaya İniyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimleri için kampanya startını bugün Eskişehir’den verecek. Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyası sürecinde 8 büyükşehirde Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile birlikte ortak miting yapacak.

Seçim bildirgesine açıklayan ve partisinin milletvekili adaylarının tanıtımını yapan Kılıçdaroğlu, ayağının tozuyla seçim startını bugün veriyor.

CHP Genel Başkanı Bugün Eskişehir’e gidecek. Seçim kampanyası boyunca mitinglerden çok, STK, Sendika, Odalar ve kanaat önderleri ve iftar programlarıyla halkla buluşmayı planlayan CHP Lideri, bugün Eskişehirde, önce Eskişehir Sanayi Odası Ziyaret edecek, ardından Eskişehir Ticaret Borsası, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Esnaf Odasını ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde ise Anemon otelde düzenlenecek iftar programına katılacak.

YARIN DA ANKARA’DA OLACAK
Kılıçdaroğlu, yarın da Ankara’da yine STK, Sendika ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret edecek. Ardından da yurt gezilerine başlayacak. CHP Lideri’nin, 24 Haziran’a kadar, referandum sürecinde olduğu gibi miting yerine, kanaat önderleri ve halkla salon toplantılarına ağırlık verileceği öğrenildi.

8 BÜYÜKŞEHİRE ‘İNCE’ AYAR
Kılıçdaroğlu, aralarında Ankara, İzmir ve İstanbul’un da yer aldığı 8 büyükşehirde ise partisinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile birlikte ortak miting düzenleyecek. Kılıçdaroğlu ve İnce, 23 Haziran Cumartesi günü İstanbul’da düzenleyecekleri büyük mitingle seçim çalışmasını noktalayacak.