Meteoroloji'den Son Dakika Uyarısı! - Kozmopolitik

 Meteoroloji'den Son Dakika Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan kritik açıklamada, Bursa, Kocaeli ve Yalova'da kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiği bildirildi.

Meteoroloji'den son dakika kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Genel Müdürlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, sabah saatlerinden saat 12.00'ye kadar Bursa, Kocaeli ve Yalova'da kuvvetli gök gürültülü sağanak (21-50 kilogram/metrekare) bekleniyor. Meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve dolu riski, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.

METEOROLOJİ'NİN İSTANBUL İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİN RAPORU
Meteoroloji'nin yayınladığı 5 günlük hava tahmin raporuna göre İstanbul'da pazar ve salı günü yağmur görülecek. Meteoroloji'nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre İstanbul perşembe günü ise en sıcak gününü yaşayacak.

İSTANBUL GÜNE YAĞIŞLA BAŞLADI
İstanbul pazar gününe sağanak yağışla uyandı. Sabaha karşı başlayan yağışın öğleden sonra şehri terk etmesi bekleniyor. Yarın ise hava bulutlu olacak.

METEOROLOJİ'NİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİN RAPORU
Meteoroloji'nin yayınladığı 5 günlük hava tahmin raporuna göre yurdun bir çok bölümünde yağmur etkli olacak. Meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve dolu riski için vatandaşlara uyarıda bulundu.