Müdür Yardımcısından İnce’nin Mitingine Katılanlara Tehdit - Kozmopolitik

 Müdür Yardımcısından İnce’nin Mitingine Katılanlara Tehdit

İstanbul’da bir müdür yardımcısı, İnce’nin mitingine gidenleri tehdit etti. A.Ş., “15 Temmuz’da elimiz bu kez öyle değil” dedi.

İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı Aydın Şen’in, İnce’nin mitingine katılanları tehdit ettiği iddia edildi.

Oda TV’de yer alan habere göre, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, dün akşam İstanbul Kadıköy’de düzenlediği miting, İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı A. Ş. tarafından hedef alındı.

Mitinge katılanları tehdit eden bir Twitter hesabının Ş’ye ait olduğu belirtilerek, “15 Temmuz’da denediniz tank ile uçak ile tüfek ile baş eğmedik, şimdi Kadıköy’de 3-5 piçle mi başaracağınızı sanıyorsunuz? 15 Temmuz’da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Hesap tanıtımında, İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı yazan “aydin” isimli kullanıcının A. Ş. olduğu, okulun kadrosuna bakıldığında, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan A. Ş. isimli biri bulunduğu ifade edildi.

‘Yiyen sokağa çıksın’
Hükümete yakın televizyon yorumcusu Ömer Turan’ın, Kadıköy’deki mitingle ilgili paylaşımına da yorum yapan A. Ş., “Çıksınlar Ömer abi hazır çıkmışken kıyıda köşede ne kadar it uğursuz varsa 15 Temmuz’da asker diye bir şey yapmadığımız itlerin acısını alırız” paylaşımında bulundu.