Muharrem İnce Yeni Kitabının Gelirini Nereye Bağışlayacak? - Kozmopolitik

 Muharrem İnce Yeni Kitabının Gelirini Nereye Bağışlayacak?

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin yeni kitabı '#DirenDemokrasi' çıktı. Kitaptan daha çok gelirinin bağışlanacağı yer konuşuluyor.

CHP Yalova Milletevekili Muharrem İnce'nin yeni kitabı '#DirenDemokrasi - Neden Hayır' Halk Kitabevi'den çıktı.

Tanıtım metninde 'Bu ülke demokrasi yolunu seçti.Bunun için bedeller ödedi. Darbeleri yaşadı.Tarihine, halkının hafızasına utanacağı idamlar kaydetti. Biz tarihimize utanılacak sayfaların eklenmesin diye mücadele ediyoruz. Bunu başarabilmemizin tek yolunun demokrasimizi geliştirmek, güçlendirmek olduğuna inandık. Oysa bugün farklı bir utanç sayfasını yazmanın arifesindeyiz. Bu küçük kitap, bu gidişe hayır demek için hazırlandı.' ifadeleri yer alan kitabın tüm gelirini Halk TV'ye bağışlayacağını açıklayan Muharrem İnce; kitabı Cumhuriyet ve demokrasi mücadelesine omuz verenlere, bu uğurda yaşamını yitirenlere adadığını söyledi.

CHP Yalova Milletevekili Muharrem İnce'nin '#DirenDemokrasi - Neden Hayır' adlı kitabının gelirlerinin HalkTv'ye bağışlanacak olması Cumhuriyet Halk Partisi kulislerinde parti içi aday belirlemede etkin yer alan HalkTv'nin önümüzdeki dönemde yapacağı yayınların tarzının merak edildiği konuşuluyor.