SEN ve BEN DEĞİRMENLERE KARŞI - Kozmopolitik

 SEN ve BEN DEĞİRMENLERE KARŞI

Nedir "SEN ve BEN DEĞİRMENLERE KARŞI" Projesi?

Yardım çabalarında ilk ve en çok eksikliği çekilen maddi kaynak sıkıntısına kalıcı bir çözüm yaratmak amacıyla ortaya çıkan “SEN VE BEN DEĞİRMENLERE KARŞI” Projesi aynı zamanda sokak köpeklerine yardım etmeyi gönülden isteyen, ama nasıl yapacağını bilemeyen, zaman ayıramayan insanlar için de bir yol açma çabasıdır.

“SEN VE BEN DEĞİRMENLERE KARŞI” projesi kapsamında dönem dönem açılacak sergiler ve web sitemizde sürekli satışı yapılan eserlerden sağlanan gelir bir havuzda toplanarak gönüllülerimiz kanalıyla gelen hasta, yaralı veya yavru köpeklerin tedavi ve sahiplendirilme sürecinde barındırılması için kullanılacaktır.

UMUDUMUZ projemizin büyümesi, gelirimizin artması ve gönüllülerimizin çoğalmasıyla tek tek yardımlar yerine daha kapsamlı ve sistemli yardım projeleri de geliştirebilmek..

Bazen en büyük yardım, YALNIZ OLMADIĞINI GÖSTERMEKTİR.

Bütün çabamız sokaklarda hayatta kalma şansı zayıf olan, ulaşabildiğimiz her cana elimizi uzatıp şunu diyebilmek için: “Yalnız değilsin, sen ve ben değirmenlere karşı birlikteyiz!”

www.degirmenlerekarsi.com

Mart Kedileri Ocak Martıları Ve Diğerleri Hayvanseverlerle Buluşuyor

“Sen ve Ben Değirmenlere Karşı” projesi kapsamında dönem dönem açılacak olan sergilerden biri olan Mart Kedileri Ocak Martıları ve Diğerleri, hayvanseverlerle buluşuyor.

Bensen Ünlüoğlu’nun sergisi olan Mart Kedileri ve Ocak Martıları 29 Mart-15 Nisan tarihleri boyunca Arkeo Pera’da gösterimde olacak.

Proje kapsamında web sitesi üzerinden satılacak olan eserlerin gelirlerinin hasta, yaralı ve yavru köpekleri tedavi etme ve sahiplendirme sürecinde kullanılacağı belirtiliyor.

Bensen Ünlüoğlu Kimdir?
1970 yılında Üsküdar Amerikan Kız Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 2002 yılında aynı bölümde "Anadolu'da İsis Kültü" başlıklı yüksek lisans tezini tamamladı. Arkeolog ve fotoğrafçı.