Ulusal Kanal İzleyen CHP'liler Bu Habere Ne Diyecek? - Kozmopolitik

 Ulusal Kanal İzleyen CHP'liler Bu Habere Ne Diyecek?

31 Mart 2019 yerel sçeimlerinde çıkardıkları adayla oy alan Vatan Partisi'nin yayın organı Ulusal Kanal 5 Haziran 2019 Çarşamba günü yayınladığı haberle haber Cumhuriyet Halk Partisi 'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nnu karalamaya devam ediyor.

"FETÖ firarisi Emre Uslu'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması" başlığıyla yayınlanan haberde Ekrem İmamoğlu PKK ve FETÖ'ile ortak gösterilmeye çalışıldı.

ulusal.com.tr'de "FETÖ firarisi Emre Uslu'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması" başlığıyla yayınlanan haberde "PKK'nın yöneticilerinin ardından FETÖ firarisi Emre Uslu da CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu için destek açıklaması yaptı.

Twitter üzerinden bir video yayınlayan Emre Uslu, 31 Mart'ta FETÖ'nün HDP ile birlikte İmamoğlu'nu desteklediğini söyledi.

Emre Uslu 23 Haziran seçimlerinde de FETÖ'cülerin İmamoğlu'nu destekleyeceğinin sinyalini verdi.
" ifadeleri yer aldı.

Son yıllarda saray yanlısı politikalarıyla gündemden düşmeyen Doğu Perinçek ve Vatan Partisi, her fırsatta CHP seçmeni üzerinde politika belirlemeye çalışırken toplumsal muhalefetin umut ışığı olan Ekrem İmamoğlu'na yapılan saldırılar sonrasında CHP seçmeninden nasıl bir yanıt alacakları ise merak konusu.