4 Aralık 2020 , Cuma

TATLISES’İN GELİNİ İLGİ ODAĞI OLDU!İDO İLE AŞK POZU!

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli ilgi odağı oldu! Yasemin Şefkatli’den nişanlısı İdo Tatlıses ile aşk pozu…

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in nişanlısı Yasemin Şefkatli haftaya aşk dolu bir paylaşım ile başladı. Geçtiğimiz haftalarda aile arasında yapılan bir tören ile nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları şarkıcı İdo Tatlıses ile uzun bir süredir birliktelik yaşayan Yasemin Şefkatli evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı. İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli sosyal medyada ilgi odağı oldu. Yasemin Şefkatli nişanlısı İdo Tatlıses ile üzerine “Dodik” yazdığı aşk pozu ile beğenileri topladı. İşte İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile nişanlısı Yasemin Şefkatli’nin aşk paylaşımı…

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in nişanlısı Yasemin Şefkatli haftaya aşk dolu bir paylaşım ile başladı. Geçtiğimiz haftalarda aile arasında yapılan bir tören ile nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları şarkıcı İdo Tatlıses ile uzun bir süredir birliktelik yaşayan Yasemin Şefkatli evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı.

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Yasemin Şefkatli nişanlısı İdo Tatlıses ile üzerine “Dodik” yazdığı aşk pozu ile beğenileri topladı.

İşte İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile nişanlısı Yasemin Şefkatli’nin aşk paylaşımı…

28 yaşındaki Yasemin Şefkatli’nin gönderisi takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses daha öncede sık sık birlikte paylaşımlarda bulunmuşlardı.

PAYLAŞ:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir