4 Aralık 2020 , Cuma

BAHAR CANDAN YARIŞMACILARI ÇATLATTI! BÜTÇESİ DUDAK UÇUKLATTI!

Doya Doya Moda ile ekranlara dönen Bahar Candan yeniden gündemde! Skandallar kraliçesi Bahar Candan’ın aylık aylık alışveriş harcaması dudak uçuklattı!

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan kilo alarak katıldığı Doya Doya Moda ile yine gündem olmayı başardı. 42 beden üstü yarışmacıların katılabildiği Doya Doya Moda için kilo alan Bahar Candan şimdiden girdiği polemiklerle dikkat çekmeye başladı. ‘Doya Doya Moda’ yarışmacıları sette Bahar Candan ile dalga geçerek ona ünlü olmadığını ve çabuk eleneceğini söyledi. Alışverişini tamamlayan yarışmacılar makyaj odasında karşı karşıya makyajlarını yaparken, dış ses Bahar Candan’ın aylık alışveriş bütçesini de açıkladı. Bahar Candan’ın alışverişe harcadığı para Doya Doya Moda yarışmacılarının ağzını açık bıraktı.

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan kilo alarak katıldığı Doya Doya Moda ile yine gündem olmayı başardı. 42 beden üstü yarışmacıların katılabildiği Doya Doya Moda için kilo alan Bahar Candan şimdiden girdiği polemiklerle dikkat çekmeye başladı.

‘Doya Doya Moda’ yarışmacıları sette Bahar Candan ile dalga geçerek ona ünlü olmadığını ve çabuk eleneceğini söyledi.

Alışverişini tamamlayan yarışmacılar makyaj odasında karşı karşıya makyajlarını yaparken, dış ses Bahar Candan’ın aylık alışveriş bütçesini de açıkladı.

Bahar Candan’ın alışverişe harcadığı para Doya Doya Moda yarışmacılarının ağzını açık bıraktı.

Dış ses konuşmasında “Aylık alışveriş bütçesi bazen yüz bin bazen 200 yüz bin bazen 300 bin liraya kadar çıkıyormuş” dedi.

Yarışmacılar ise bunu duyunca “Burası Doya Doya Moda burada 500 TL ile ne yapacak görelim” dediler.

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop’larla gündeme geliyor.

PAYLAŞ:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir