24 Ocak 2021 , Pazar

FARUK K O İDDİALARA CEVAP VERDİ! ”1 MİLYON AZ SİZ 3 KATINI YAZIN”

Faruk K o iddialara cevap verdi!

Yirmi yıl sonra ‘Azar Azar’ şarkısını yeniden seslendiren Faruk K, uzun süre sonra ortaya çıktı. Nişantaşı’ndaki kedileri beslerken objektiflere yansıyan Faruk K, yeni parçası ve reklam filmi hakkında konuştu. Faruk K”1 milyon az, siz üç katını yazın. O kadar az almadım” diyerek kahkaha attı.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Faruk K, Nişantaşı’ndaki kedileri mama verirken görüntülendi. Sokak hayvanlarını besledikten sonra muhabirlerle sohbet eden Faruk K, şarkısı ve yeni reklam filmi hakkında konuştu.

“1 MİLYON AZ, SİZ 3 KATINI YAZIN”

Milliyet’in haberine göre; 20 yıl sonra ‘Azar Azar’ şarkısını yeniden seslendiren Faruk K, reklam filminden bir milyon TL ücret aldığı iddialarına yanıt verdi. “1 milyon az, siz üç katını yazın. O kadar az almadım” diyerek kahkaha attı.

Kazandığı para hakkında konuşan Faruk K, “Reklam parasıyla anneme küçük bir yazlık aldım. Zaten sokak hayvanlarını her zaman besliyordum. Reklam çekimi olursa daha çok kediyi besleyeceğim diye kendime söz vermiştim, onlara yaklaşık bir yıllık mama stoğu yaptım” dedi.

“PANDEMİDE HEP EVDEYDİM”

Koronavirüs pandemisi döneminde hep evde olduğunu belirten şarkıcı, “Zaten hepimiz doğal olarak evdeyiz, o yüzden sokak hayvanlarımızı unutmayalım” şeklinde konuştu.

90’lı yıllara damgasını vuran Faruk K, kendine has şarkı sözleri ve dansları ile de sık sık magazin gündemine geliyordu.

PAYLAŞ:

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

SERTAB ERENER’İN ZOR ANLARI! İMDADINA POLİS YETİŞTİ!

Sertab Erener’in imdadına polis yetişti Sertab Erener, İstanbul’dan Bodrum’a dönerken Balıkesir civarında yoğun kar yağışı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir