19 Ocak 2021 , Salı

İTALYAN PAPARAZİLER CAN YAMAN’I ÇAPKINLIKTA YAKALADI! İŞTE O GÜZEL!

İtalyan paparaziler Can Yaman’ı çapkınlıkta yakaladı! Yakışıklı oyuncu gönlünü İtalya’nın ünlü spor spikerleri Diletta Leotta’ya kaptırdı!

Bir reklamı çekimi için İtalya’da bulunan Can Yaman İtalyan paparazilerden kaçamadı. İtalya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncu çapkınlıkta yakalandı. İtalya medyası İtalya’nın ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta’nın görüntülerini yayınlayarak birliktelik yaşadıklarını yazdı. Can Yaman’ın yeni aşkı olarak ifade edilen Diletta Leotta ülkemizde de ilgi odağı oldu. İşte Can Yaman ile samimi fotoğrafları ortaya çıkan 29 yaşındaki ünlü spiker Diletta Leotta…

Bir reklamı çekimi için İtalya’da bulunan Can Yaman İtalyan paparazilerden kaçamadı. İtalya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncu çapkınlıkta yakalandı.

İtalya medyası İtalya’nın ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta’nın görüntülerini yayınlayarak birliktelik yaşadıklarını yazdı.

İtalyan Chi dergisi Can Yaman ve ünlü spor spikeri Diletta Leotta Roma’daki otelde görüntüledi.

Bir reklamı çekimi için İtalya’da bulunan Can Yaman’ın, Diletta Leotta ile aynı otelde kaldığı ifade edildi.

Yayınlanan haberde “Türk oyuncu Can Yaman ile Diletta Leotta Roma’nın merkezindeki büyük bir otelde beş gün geçirdiler” denildi.

Yaman geçtiğimiz günlerde İtalya’da sosyal mesafe kuralını ihlal ettiği için yediği 400 euro’luk ceza ile gündeme gelmişti.

Can Yaman’ın yeni aşkı olarak ifade edilen Diletta Leotta ülkemizde de ilgi odağı oldu.

İşte Can Yaman ile samimi fotoğrafları ortaya çıkan 29 yaşındaki ünlü spiker Diletta Leotta…

DILETTA LEOTTA KİMDİR?

Diletta Leotta, 16 Ağustos 1991 yılında İtalya’nın Katanya ilçesinde dünyaya geldi. 29 yaşındaki Diletta Leotta, 1,75 cm boyunda.

Leotta, 2018-2019 sezonundan bu yana DAZN için Serie A yayınlarını sunuyor. Leotta’nın Instagram’da yaklaşık 8 milyon takipçisi bulunuyor.

PAYLAŞ:

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

SERTAB ERENER’İN ZOR ANLARI! İMDADINA POLİS YETİŞTİ!

Sertab Erener’in imdadına polis yetişti Sertab Erener, İstanbul’dan Bodrum’a dönerken Balıkesir civarında yoğun kar yağışı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir