24 Ocak 2021 , Pazar

YASEMİN ÖZİLHAN AÇIKLAMASIYLA TAKİPÇİLERİNİ GÜLDÜRDÜ ! ”ANCA SPOR SALONUNA GİDERİM!”

Yasemin Özilhan spor yaparken paylaştı! ‘Survivor’ yanıtı takipçilerini güldürdü.

İş insanı İzzet Özilhan ile evliliğinden sonra setleri bırakan oyuncu Yasemin Özilhan, kızları Ela ve Emine ile günlerini geçiriyor. Sosyetik güzel Yasemin Özilhan’ın hayatı ise hayranları tarafından merak ediliyor. Özilhan, dün Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Ünlü güzelin eşi ve hamilelik dönemine dair yaptığı açıklamalar dikkat çekerken, esprili Survivor yanıtı da gündem oldu.

Özellikle “Doktorlar” dizisinde hayat verdiği ‘Ela’ karakteriyle hafızalara kazınan Yasemin Özilhan, güzelliği ve fit haliyle sık sık magazin gündeminde konuşuluyor.

İki kız annesi Özilhan, giyim tarzıyla da oldukça beğeni topluyor.

Özilhan, özellikle hayranlarından gelen “Survivor” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Yasemin Özilhan, “Survivor’a gider miydiniz?” sorusuna, “Anca spor salonuna giderim” diyerek takipçilerini tebessüm ettirdi.

İşte Yasemin Özilhan’a gelen diğer sorular ve yanıtları…

Yasemin Özilhan, holigan mısınız sorusuna “Hiç değilim”, Kendisini en iyi hissettiğiniz yer sorusuna da “Kaplankaya” yanıtını verdi.

Hamileliğinizde kaç kilo almıştınız diyen takipçilerine, “55 kilo ile Emine’ye hamile kaldım. 74 ile doğuma girdim. 2 ayda 24 kilo verdim. 50 kilo ile Ela’ya hamile kaldım. 62 ile doğuma girdim” dedi.

İzzet Özilhan ile 2011 yılında evlenen Yasemin Özilhan, eşinizin size hitap şekli sorusunu “Karım” olarak yanıtladı.

Annenizi haftada kaç kez arıyorsunuz sorusunun annesinden geldiğini belirten Yasemin Özilhan, “Bu bonus soru annemden. Sabah, öğle, akşam. Haftayı sen hesapla annem” dedi.

Takipçileriyle yaptığı soru-cevap’tan memnun kalan Yasemin Özilhan, “Çok keyifliydi belki sonra tekrarlarız” demeyi ihmal etmedi…

PAYLAŞ:

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

SERTAB ERENER’İN ZOR ANLARI! İMDADINA POLİS YETİŞTİ!

Sertab Erener’in imdadına polis yetişti Sertab Erener, İstanbul’dan Bodrum’a dönerken Balıkesir civarında yoğun kar yağışı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir