6 Mayıs 2021, Perşembe

#20yaschallenge Akımına CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Ardından İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da Katıldı

Twitter’da #20yaschallenge akımına CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ardından CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

Twitter’da günün konusu #20yaschallenge furyası oldu. On binlerce kullanıcı #20yaschallenge etiketiyle gençlik fotoğraflarını paylaştı.

Son günlerde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Twitter Türkiye gündeminin ilk sırasındaki furyaya katıldı. gençlik yıllarından bir fotoğrafını paylaşan Kılıçdaroğlu “Hey gidi yıllar… Selvi Hanım’ı etkilemek çok önemliydi tabi:)” notu düştü. 

Kılıçdaroğlu’nun ardından, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da  “O yıllarda cep telefonu dolayısıyla selfie olmayınca fotoğraf makinasını yere koyup kadraja girmek için yere uzanmanız gerekebiliyordu 🙂 Zaman ayarlı fotoğraf makinası olan arkadaşlar candı o yıllarda Vizeler sonrası İzmit #PembeKayalıklar hatırası” açıklamasıyla 20’li yaşlarından bir kare paylaştı

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Seçimde Aday Olmayacak

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü’nün yapılacak ilk seçiminde bu şartlarda aday olmayacağını duyurdu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir