26 Ekim 2021, Salı

AA Muhabirinden İki Bakana Şoke Eden Süleyman Soylu Sorusu!

Anadolu Ajansı muhabirleri Musab Turan’ın, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye sorduğu soru bakanları şoke etti.
Anadolu Ajansı muhabirleri Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye öyle sorular sordu ki bakanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Geçtiğimiz günlerde yayımladığı video ile Süleyman Soylu’yu hedef alan Sedat Peker ile ilgili sorular soran gazeteci Musab Turan, şuifadeleri kullandı:

“Son günlerde gündemi meşgul eden konular var. Burada narko bürokrasiyle ilgili iddialar ülkemizi uluslararasıarenada zora soktu mu? Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı? Ve de 19 yıllıkbir toplum hareketi olarak başlayan, milletin teveccühünü kazan AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu’dan daha mı küçük? Buna ilişkin çarşıda, pazarda, metroda, metrobüste çocuklar ve herkes bunu konuşuyor ama sayın bakanlarımız buna ilişkin tek kelime etmiyor.

Sayın Pakdemirli bakanımıza sorum da, sayın Soylu, kabine toplantısında buna ilişkin bir açıklama yaptı mı, savunması sizleri tatmin etti mi? Sayın bakanım, 3,5 yaşındaki oğlumun yüzüne bakarken bu maskeli balodan utanıyorum, Sizlerin çocuklarınız yok mu?”

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise Turan’ı şov yapmakla suçladı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Erdoğan: Büyükelçilerin açıklamaları doğrudan ülkemizin egemenlik haklarını hedef almıştır

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından açıklama yapıyor. Erdoğan’ın açıklamlarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir