23 Eylül 2021, Perşembe

ABD Başkanı Biden: K-pop Hayranlığı Evrensel

ABD Başkanı Joe Biden, Güney Kore lideri Moon Jae-in’le yaptığı görüşmede, dünya genelinde meşhur K-pop müzik sektörü hakkında konuştu. Biden “K-pop hayranlığı evrensel” ifadelerini kullandı.

Variety’nin aktardığı habere göre, ABD Başkanı Biden ve Güney Kore lideri Moon Jae-in, bir araya geldi. İki liderin görüşmesinde Kuzey Kore, bölgedeki nükleer durum, Koronavirüs aşılarında iş birliği, iklim krizi gibi gündemlerin yanı sıra K-pop da konuşuldu. 

Biden, “İnsanlarımız, insandan insana ve kültürel bağlarımız büyüyor” diyen Biden, “K-pop hayranlığı evrensel” diye devam etti. Sözleri üzerine bulundukları odada gülenler olmasıyla Biden “Şu an gülenlerin ne söylediğimi anladıklarını biliyorum. Her neyse buna sonra dönerim” dedi. 

Biden’ın açıklamaları, ünlü K-pop grubu BTS’in yeni İngilizce şarkıları Butter’ın çıkardığı güne denk geldi. Butter’ın klibi yayınlandıktan 20 saat sonra 97 milyon izleyiciye ulaştı. 

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İsviçre, Eşcinsel Evliliklerin Yasallaşması İçin Pazar Günü Referanduma Gidiyor

İsviçre, ülkedeki eşcinsel evliliklerin yasallaşması ve aynı cinsten partnerlerin çocuk sahibi olmalarının kanunlaşmasını oylamak için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir