23 Eylül 2021, Perşembe

AKP’den 81 Kente Yazı: Sahadaki Çalışmaları AKBİS’e Yükleme Talimatı

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sahada olun. Kapı kapı dolaşın” talimatının AKP Teşkilat Başkanlığı’ndan 81 kente yazı gönderildiği öğrenildi.

Meclis’in kapanmasıyla sahaya ineceği öğrenilen AKP’li vekillerin, yaz boyunca seçim bölgelerinde il başkanlarıyla birlikte kapı kapı dolaşacağı kaydedildi. Bu kapsamda AKP Teşkilat Başkanlığı’nın 81 il milletvekillerine bir yazı gönderdiği, yazıda, milletvekillerinin sahadaki çalışmalarını AK Parti Bilgi Sistemi’ne (AKBİS) yüklemesini istediği bildirildi.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un haberine göre, AKP’li vekiller, bu çalışmalarını 1 Temmuz itibariyle sisteme yüklemeye başladı. Bununla hem tüm faaliyetlerin arşivlendiği hem de yapılacak çalışmalarla ilgili koordinasyon sağlandığı aktarıldı.

FAALİYETLER RAPORLAŞTIRILIYOR

Ayrıca AKBİS’e girilen faaliyetlerin raporlaştırıldığı öğrenildi. AKP kurmaylarının sisteme ilişkin “1 Temmuz itibariyle milletvekillerimiz il ve il dışında gerçekleştireceği tüm faaliyet ve çalışmaları AKBİS Milletvekili Faaliyet Girişi sekmesinden sisteme yüklemeye başladı. Milletvekillerimiz illerde yapacağı çalışmalarda il başkanlıklarımız ile koordineli bir şekilde hareket ediyor” dediği ifade edildi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İzmir’de Öğrencilerin Barınma Problemine Tunç Soyer El Attı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yüksek ev kiraları ve yetersiz yurtlar nedeniyle üniversite öğrencilerinin İzmir’de yaşadığı barınma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir