8 Aralık 2021, Çarşamba

Ankara ve Kadıköy’ün Ardından CHP’lilere Beyoğlu’nda da ‘SaBıKa Holding’ Gözaltısı!

CHP İstanbul İl Başkanlığı Basın Danışmanı Can Poyraz, “SaBıKa Holding” isimli broşürleri dağıtan CHP Beyoğlu örgütü üyelerinin engellenerek polis merkezine götürüldüğünü duyurdu.

Ankara’da dün, İstanbul’da ise bu sabah saatlerinde CHP’nin hazırladığı SaBıKa Holding broşürlerini dağıtan parti üyeleri gözaltına alınmıştı. Öğleden sonra da CHP Beyoğlu ilçe örgütü üyeleri, SaBıKa Holding broşürlerini dağıtırken gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Gözaltı haberini, CHP İstanbul İl Başkanlığı Basın Danışmanı Can Poyraz, sosyal medya hesabından duyurdu. Poyraz, paylaşımında, “CHP Kadıköy’den sonra şimdi de CHP Beyoğlu örgütü ‘SaBıKa Holding’ broşürlerini dağıtırken polis tarafından engellenip karakola götürüldü” dedi.

“SABIKA HOLDİNG” İSİMLİ BROŞÜRDE NE ANLATILIYOR

CHP’nin hazırladığı “SaBıKa Holding” isimli broşürde, paravan şirketlerle kara para akladığı, nitelikli dolandırıcılık yaptığı, bürokrasi ve yargıya rüşvet verdiği ileri sürülen Sezgin Baran Korkmaz ve holdingine ilişkin bilgileri anlatılıyor.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İmamoğlu Reuters’a konuştu: Aday olacak mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, genel seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olmayı değerlendirip değerlendirmeyeceği sorusuna, ‘adaylık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir