30 Haziran 2022, Perşembe

Beren Saat İle Kenan Doğulu Boşanıyor mu?

Ünlü oyuncu Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun boşanacakları iddiaları uzun süre gündemden düşmemişti. Tam krizi aştılar derken, yeni bir kriz patlak verdi. Beren Saat’in 2004’te trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ı doğum gününde “Benim kahramanım” notuyla anması yine dedikodu kazanlarını kaynattı. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt bugünkü yazısında Beren Saat’i ve Kenan Doğulu’yu kaleme aldı. İşte o yazı…

Boşanacakları iddiaları uzun süre gündemden düşmeyen Beren Saat ile Kenan Doğulu, tam krizi aştı diye sevinirken, yine bir kriz patlak verdi!

Daha doğrusu; Beren Saat’in 2004’te trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ı doğum gününde “Benim kahramanım” notuyla anması yine dedikodu kazanlarını kaynattı!

Saat’in bu paylaşımını eşi Kenan Doğulu’ya saygısızlık olarak yorumlayan da var, vefat eden birini anmanın güzel bir vefa olduğunu savunan da… Aralarında yine bu yüzden bir tatsızlık çıkmaz diye ümit ederken dün çalan telefonum içime bir kurt düşürdü!

Çünkü arayan arkadaşım; Beren Saat’in, 17 günlük kapanma öncesi Zekeriyaköy’de oturan kankası Belçim Bilgin ile o civarda ev baktığını söyledi! Beren Saat ile Kenan Doğulu, yıllardır Beykoz Acarkent’te oturuyor ve orada gayet mutlu olduklarını biliyorum.

Belki Avrupa yakasına geçmeyi planlıyor olabilirler. Belki de Beren Saat, kankasına yakın oturmak istemiş olabilir. Ancak Beren Saat’in sosyal medya paylaşımı ve ev bakması üst üste gelince, insanın içine kurt düşürüyor tabii.

Umarım Beren Saat kendine bekar evi değil; eşi Kenan Doğulu ile oturmak için ev bakıyordur…

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

MasterChef’te Kriz

MasterChef’te büyük bir yarışmacı krizi ortaya çıktı. MasterChef’te tahsin isimli yarışmacı üçlü düello için şeflerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.