22 Haziran 2021, Salı

Beşiktaşlı Dorukhan Toköz ve Bahar Şahin Aşkı

Beşiktaşlı Dorukhan Toköz ve Bahar Şahin Aşkı ortaya çıktı. Şahin, Doruk’han ile fotoğrafını paylaşıp sildi.

Ünlü oyuncu Bahar Şahin, paylaştığı fotoğrafla aşkını ilan etti. Bir dönem Cenan Adıgüzel ve Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ile yaşadığı aşklarla gündeme gelen Şahin, bu kez Toköz ile yer aldığı bu fotoğrafı, “Lovelandık” notu ile Instagram hesabından yayınladı. Böylece Beşiktaşlı Dorukhan Toköz ve Bahar Şahin Aşkı ortaya çıkmış oldu.

24 yaşındaki oyuncu, kısa bir süre sonra aşkı belgeleyen paylaşımını yayından kaldırdı ve Instagram hesabını kapattı. İkili, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

“HİÇBİR ZAMAN OYUNCULUK HAYALİ KURMADIM”

Hakkında bilinmeyenleri açıklayan Bahar Şahin, hiçbir zaman oyunculuk hayali kurmadığını belirtmişti. Şahin, konuyla ilgili, “Oyuncu olmasaydım, büyük ihtimalle anaokulu öğretmeni ya da iç mimar olurdum” diye konuşmuştu.

BAHAR ŞAHİN INSTAGRAM OLMADAN YAŞAYAMAM DEDİ

Ayrıca sosyal medya bağımlısı olduğunu söyleyen Bahar Şahin, “Instagram olmadan yaşayamam” ifadelerini kullanmıştı. Şimdi ise hesabını kapatmasıyla dikkat çekiyor.

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA HASTANELİK OLMUŞTU

Öte yandan geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenen Bahar Şahin, hastalığı atlattıktan sonra hastanelik olmuştu. Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Şahin’in yapılan testler sonucu, yumurtalıklarından dolayı sorun yaşadığı ve operasyon geçireceği öğrenilmişti.

BAHAR ŞAHİN KİMDİR?

26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 12 yaşındayken İstanbul’a yerleşti, eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Okul yıllarında tiyatro ekibine dahil oldu. Dizi kariyerine “O Hayat Benim” dizisiyle başladı. Ayrıca Lise Devriyesi, Kayıt Dışı, Yol Arkadaşım, Servet gibi dizilerinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Bahar Şahin bir dönem sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, ya da bilinen adıyla Reynmen ile birliktelik yaşamıştı.

BAHAR ŞAHİN FİLMLERİ

Yol Arkadaşım2017Cemre
Yol Arkadaşım 22018Cemre
İyi Oyun2018Naz
Oha Diyorum2017Bahar

BAHAR ŞAHİN DİZİLERİ

AdYılRol
O Hayat Benim2015Müge Atahan
Lise Devriyesi2017Işıl Yılmaz
Kayıt Dışı2017İnci
Servet2018Ferah Feza
Zalim İstanbul2019-2020Ceren Yılmaz Karaçay
İyi Aile Babası2020Yağmur Pamuk

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kırmızı Oda’ya İntihal Davası!

Yazar Gönül Demir özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ dizisi hakkında, 2019 yılında yayımladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir