26 Haziran 2022, Pazar

Beşiktaş’tan Ahmet Çakar’a Tepki: Hukuki İşlemler Başlatıldı

Beşiktaş Kulübü, eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’a Alanyaspor maçına ilişkin yaptığı paylaşıma, “Takımımızın haklı ve tertemiz galibiyetine çirkin imalarla gölge düşürmeye çalışmıştır” diyerek tepki gösterdi. Açıklamada, “İlgili şahıs hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır” denildi.

Beşiktaş Kulübü, eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’a Alanyaspor maçına ilişkin yaptığı paylaşıma tepki gösterdi. Yapılan açıklamada, Çakar hakkında hukuki işlemlerin başlatıldığı bildirildi.

Süper Lig’in 33. haftasında Beşiktaş, Aytemiz Alanyaspor’u 3-0 mağlup etti.

Maçın ardından Ahmet Çakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Beşiktaş- Alanyaspor maçında futbolun doğal akışına uymayan tuhaf şeyler oluyor…” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü ise Ahmet Çakar’ın paylaşımına tepki gösterdi. Kulüpten yapılan açıklamada, “İlgili şahıs hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır” denildi.

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Faal hakemlik dönemindeki tercihleri taraftarlarımızca bestelere konu olmuş, hakemliği bıraktıktan sonra da birçok skandal ile gündeme gelmiş olan Ahmet Çakar isimli şahıs, Futbol Takımımızın Süper Lig’in 33. haftasında Aytemiz Alanyaspor’u 3-0 yendiği maçın ardından sosyal medya hesabı ile köşe yazısında, takımımızın haklı ve tertemiz galibiyetine çirkin imalarla gölge düşürmeye çalışmıştır.

Meslek ahlakını yok sayarcasına yapılmış bu açıklamaların “reyting” uğruna yapıldığını düşünmek istiyoruz.

İlgili şahıs hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.”

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Yargıtay Canan Kaftancıoğlu’nun Hapis Cezasını Onadı

Yargıtay, Canan Kaftancıoğlu’na 5 ayrı suçtan verilen 9 yıl 8 ay 20 günlük hapis cezalarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.