22 Haziran 2021, Salı

Billie Eilish Kendisini Daha Fazla Kadın Hissediyormu

Geçtiğimiz haftalarda imaj değişikliğine giderek saçlarını sarıya boyatan şarkıcı Billie Eilish, kendine özgü tarzından farklı kıyafetlerle kamera karşısında poz verdi. İngiliz Vogue dergisine kapak olan Eilish, kamera karşısına geçti.

MARILYN MONROE’YA BENZETİLDİ

 Grammy‘de en büyük dört ödülü birden kazanan ilk kadın ve en genç şarkıcı olarak tarihe geçen Billie Eilish’ın görüntüsü, Hollywood’un efsane ismi Marilyn Monroe’ya benzetildi.

Değişimi hakkında konuşan Billie Eilish, “Kendimi daha fazla kadın gibi hissediyorum” ifadelerini kullandı. Eilish, “Mesele, sizi neyin iyi hissettirdiği meselesi. Ameliyat olmak istiyorsanız yaptırın. Bir elbise giymek isteyip de birileri siz onu giydiğinizde çok büyük gösterdiğinizi söylüyorsa takmayın. İyi göründüğünüzü hissediyorsanız iyi görünüyorsunuzdur” dedi.

“O KLİP İZLEYİCİLERE BİR MESAJDI” 

Ünlü müzisyen, geçtiğimiz günlerde cinsel taciz, zorlama ve kontrol konularını vurgulayan yeni şarkısı ‘Your Power’ın klibini yayınlamıştı. Şarkıcı, klibin, kadın algılarını onların görünüşlerine göre değerlendiren izleyicilere bir mesaj olduğunu söyledi.

“DEĞİŞİM DÜNYADAKİ EN İYİ ARMAĞANLARDAN BİRİ” 

“Çok büyüdüm ve sesimde çok daha iyi oldum. Bunu düşünmek çılgınca” diyen Eilish, “Bence değişim dünyadaki en iyi armağanlardan biridir” dedi.

“MUTLU DEĞİLDİM”

 Öte yandan Billie Eilish, geçtiğimiz aylarda sahne ismi 7:AMP olan rapçi eski sevgilisi Brandon Adams ile ayrılık süreci hakkında konuşmuştu. Konuyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulunan şarkıcı, “Mutlu değildim. Onun istediği şeyleri istemiyordum ve bunun onun için adil olduğunu düşünmüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“ÇABA EKSİKLİĞİ VARDI” 

“Diğer kişinin daha az umursayamayacağı şeylere dair çok heyecanlı bir ilişki içinde olunması gerektiğini düşünmüyorum” diyen Billie Eilish, “Bence bu adil değil. Çaba eksikliği vardı. Kelimenin tam anlamıyla, dostum kendini sevmek için yeterince sevgin yok bu yüzden beni sevemezsin. Ve sevmiyorsun, sevdiğini sanıyorsun” ifadelerini kullanmıştı.

“YİNE DE ONU SEVİYORUM”

 Amerikalı şarkıcı, sözlerini şu şekilde sürdürmüştü: Yine de onu seviyorum, bu da işleri zorlaştırdı. Ondan vazgeçmemiştim, başkasını bulmamıştım. Onu sevmekten vazgeçmedim. Ondan biraz ayrı kalınca, ‘Sürekli onun için endişe ettiğimden onu çok özlüyorum ve onun istediği şeyi istemiyorum, o da benim istediğimi’ diye düşünüyordum. Onu düzeltmek istemiyordum. Düzeltemezdim. Denedim.

Dünyaca ünlü 19 yaşındaki genç şarkıcı Billie Eilish, genç yaşta kazandığı ödüller ve şarkıları ile konuşulmaya devam ediyor. Farklı stili ve saçlarıyla da dikkat çeken genç yıldız imaj tazeledi. Uzun zamandır kullandığı saç rengini değiştiren Billie Eilish’in bu stili hayranları tarafından çok beğenildi ve sosyal medya hesabında rekor yorumlara ulaştı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kırmızı Oda’ya İntihal Davası!

Yazar Gönül Demir özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ dizisi hakkında, 2019 yılında yayımladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir