20 Ekim 2021, Çarşamba

Binance Bazı İşlemleri Askıya Aldı

Kripto para borsası Binance, bazı işlemleri geçici olarak askıya aldı. Binance’nin Twitter’dan konuya ilişkin açıklamasında “ağ yoğunluğu” gerekçe olarak gösterildi.

Kripto para borsası Binance, Ethereum ve ETC20 para çekişlerinin ağ yoğunluğu nedeniyle geçici olarak askıya alındığını duyurdu.

Konuya ilişkin Binance’nin sosyal medya hesabı Twitter’dan konuya ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, “Ağ yoğunluğu nedeniyle Ethereum ve ERC20 para çekme işlemleri geçici olarak devre dışı bırakıldı. Sabrınız için teşekkür eder ve verilen rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” ifadesi kullanıldı.


KULLANICILAR ERİŞİMDE SORUN YAŞIYOR

Öte yandan kripto para borsası Coinbase’e de kullanıcıların erişimde sorun yaşadığı bildirildi. Coinbase’in işlem yoğunluğu nedeniyle kripto paralarda bazı kotasyonları veremediği belirtildi.

Çin’in yerel finansal kurumları ve ödeme sistemlerinin kripto para hizmet vermesinin yasaklanmasının ardından kripto paralarda sert düşüşler yaşanmıştı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

TÜGVA Belgeleri: Nasıl Başladı, Kim Ne Dedi?

TÜGVA’nın yargıdan, emniyete, orduya kadar devletin birçok birimindeki kadrolaşmada payı olduğunu iddia eden belgeler nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir