23 Nisan 2021, Cuma

Boşanma Aşamasında Olduğu Eşini 15 Yerinden Bıçakladı

Tokat’ta, Samet A., barışmak için yanına gittiği boşanma aşamasında eşini ve kayınpederini bıçakla yaraladı. 15 yerinden bıçaklanan kadının durumunun ağır olduğu bildirilirken, Samet A. gözaltına alındı.

Tokat’ın Mülk köyünde meydana gelen olayda eşi Samet A. ile geçimsizlik yaşayan Özlem A., 4 ay önce evi terk ederek babasının yanında yaşamaya başladı. Samet A. dün akşam boşanma aşamasında olduğu eşi ile konuşmak için Mülk köyüne gitti.

Burada ikili arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Samet A. eşi Özlem A. ile kayınpederini bıçakla yaraladı. 15 yerinden bıçaklanan Özlem A. ile bacağından yaralanan kadının babası ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlilerince yapılan ilk müdahalelerinin ardından Tokat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Özlem A.’ın sağlık durumunun ciddiyeti koruduğu öğrenilirken, kayınpeder ise tedavisinin ardından taburcu edildi. Olay sonrası kaçan Samet A., kısa süre sonra jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

CHP Milletvekili Dr. Adıgüzel: Böyle Giderse Kasım Ayında Ülkede Katliam Olur

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Coronavirus vaka sayıları nüfusa orantılandığında Türkiye’nin dünyada ilk sırada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir