20 Mayıs 2022, Cuma

Canan Kaftancıoğlu: Tarihin Çöplüğüne Gömüleceksiniz

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından kızıyla fotoğrafını paylaşarak Gezi Davası kararına tepki gösterdi: “Çiğdem çıkacak ve anlarımızın fotoğraflarını, filmlerini çekmeye devam edecek. Ve siz kötüler tarihin çöplüğüne gömüleceksiniz.”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Almanya’nın Hamburg şehrinde Çiğdem Mater’in çektiği kızıyla fotoğrafını paylaşarak Gezi Davası kararına tepki gösterdi.

Canan Kaftancıoğlu, “Çiğdem çıkacak ve anlarımızın fotoğraflarını, filmlerini çekmeye devam edecek. Ve siz kötüler tarihin çöplüğüne gömüleceksiniz” dedi.

Canan Kaftancıoğlu’nun paylaşımları şöyle:

“Bu fotoğraflar 3 Şubat tarihinde Hamburg’ta çekildi. Ve o fotoğrafları anne kızın duygusal buluşma anında ve onlardan habersiz çeken kişi #ÇiğdemMater’di. Ve o Çiğdem benim de arkadaşlarımın da bir suçu yok diyerek birkaç gün sonra atlayıp Türkiye’ye gelmişti. Sonrası mı?

Çiğdem çıkacak ve anlarımızın fotoğraflarını, filmlerini çekmeye devam edecek yine. Ve bütün gezi tutsakları inanarak onurla yaptıkları işlerini daha büyük bir aşkla yapmaya devam edecekler.

Ve siz kötüler tarihin çöplüğüne gömüleceksiniz, insana dair bir anınız bile yok çünkü”

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Hande Karacasu Serbest Bırakıldı

Göçmen sorununa değinen ‘Sessiz İstila’ videosunu yayınlayan spiker Hande Karacasu, gözaltına alınmasının ardından serbest bırakıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.