18 Ocak 2022, Salı

CHP’li Kaftancıoğlu’nun Anne ve Babası Covid-19’a Yakalandı

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babası covid-19’a yakalandı. Kaftancıoğlu sabah saatlerinde İstanbul’dan ayrılarak Ordu’ya hareket etti.

CHP İstanbul Basın Danışmanı Can Poyraz, Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babasının covid-19’a yakalandığını duyurdu. Poyraz, “İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun annesi Ayten hanım ve babası İhsan bey Covid-19’a yakalanmıştır. Başkanımız durumlarını takip etme amaçlı sabah saatlerinde memleketi Ordu’ya gitmiştir. Doktorların aldığı karar doğrultusunda Ordu’dan Ankara’ya sevk işlemleri başlamıştır.” ifadelerini kullandı.

KAFTANCIOĞLU’DAN BAKAN KOCA’YA TEŞEKKÜR

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür etti. Kaftancıoğlu, Anne ve babamın COVİD-19 hastalığı sırasında ilgi ve desteğini esirgemeyen Sağlık Bakanı Sn. Fahrettin Koca’ya çok teşekkür ederim” dedi.

Kaftancıoğlu, Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Ankara Şehir ve Ordu Umut Hastanesinin tüm sağlık emekçilerine Dr. İhsan Bey ve Dr. Serkan Bey şahsında sonsuz teşekkürler” ifadesini kullandı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

AKP’li Belediyeden 3,4 Milyon TL’lik Saat Kulesi İhalesi

Rize Belediyesi, kente yapılacak saat kulesi için 3,4 milyon TL harcayacak. AKP’li Rahmi Metin’in başkanlığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir