16 Ocak 2022, Pazar

Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Merkezi’nde Açıklama Yapacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın belediyeye yönelik ‘terör teftişi’ başlatmasıyla ilgili olarak saat 12.00’de CHP Genel Merkezi’nde açıklamalarda bulunacak. İmamoğlu öncesinde CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşecek.

İçişleri Bakanlığı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde (İBB) ‘terör iltisaklı’ olduğu iddia edilen çalışanlarla ilgili müfettiş incelemesi başlatmasının ardından, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün saat 12.00’de CHP Genel Merkezi’nde açıklama yapacak.

İçişleri Bakanlığı dün, İBB’de çalışan bazı personellerin “terör örgütleri ile iltisaklı veya irtibatlı olduğu yönündeki ihbar ve tespitler üzerine” özel teftiş başlatıldığını duyurmuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise İçişleri Bakanlığı’nın açıklamasına sosyal medya hesabından tepki göstererek, “İstanbul’a hizmet eden 86 bin yol arkadaşımın yanındayım, ezdirmem” ifadelerini kullanmıştı.

İBB Haber, Ekrem İmamoğlu’nun bugün saat 12:00’de CHP Genel Merkezi’nde açıklama yapacağını aktardı. CHP Genel Merkezi’ne gidecek olan İmamoğlu, saat 11:30’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İBB Duyurdu: ‘Askıda Fatura’da Ödemeler 44 Milyonu Aştı

İBB’nin ihtiyaç sahipleri için başlattığı ‘Askıda Fatura’ uygulamasında ödenen su, elektrik ve doğalgaz faturası miktarı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir