21 Ekim 2021, Perşembe

Emily Knight Yıkandığı Suyu Satarak Para Kazanıyor

21 yaşındaki Amerikalı model, Emily Knight sosyal medyayı maddi kazanca dönüştüren isimlerden. Ancak modelin yöntemi oldukça tuhaf…

Instagram’dan oldukça cüretkar poz paylaşan 21 yaşındaki model, bir süre sonra hayranlarından gelen teklifi değerlendirmeye başladı. Emily, her özel anını para karşılığında takipçilerine satmaya başladı.

Bu işten para kazanmaya başlayan Los Angeles’dan Californiya’ya kadar bir çok hayranına küvet suyu ve iç çamaşırlarını sattı. Emily, bazı hayranlarının isteği üzerine kendilerine, açık selfie, ve kameraya karşı gaz çıkarırken çektiği videolarını da sattığını söyledi.

Hayranlarının istediği en garip şey ise uyurken kendisini kameraya alması.

Emily, sattığı iç çamaşırı, küvet suyu ve diğer özel eşyalarınınfiyatlarının değiştiğini söyledi. Emily Knight, bir günlük iç çamaşırlarını 250 dolar, 4 günlük giydiği iç çamaşırını 500 dolar, üzerindeyken mastürbasyon yaptığı iç çamaşırını ise 1000 dolara sattığını dile getirdi.

Emily Knight kısa bir süre önce verdiği röportajda ise şunları söylemişti:

Sosyal medyadaki varlığıma gelince, ne görürsen onu alırsın! Dürüst olmak gerekirse. Hayranlarım için vücudumu çevrimiçi olarak göstermeyi seviyorum, ama aynı zamanda eşofmanlarla dolaşmayı ve makyaj yapmayan normal bir kızım. Ben de tıpkı herkes gibiyim, sadece eğlenmeyi ve arada bir mikro bikiniyle fotoğraf çekmeyi seviyorum!

İçeriğinizi nasıl yayınladığınızla ilgili bir sır var mı?

Sanırım, ne göndereceğimi seçmeye gelince, içeri girmemeye çalışıyorum. Instagram’ım, size neyle ilgili olduğumun sadece bir tatını veren resimlerim ve gönderilerimle insanları kızdırmakla ilgili! Ayrıca günlük hayatımı ve maceralarımı, arkadaşlarla takılmak, komik olmak ve sadece 21 yaşında Cali’de yaşayan biri olmanın getirdiği her şeyi yayınlamayı seviyorum! “

Bize işinizin garip ve beklenmedik yönlerini anlatın.

Çevrimiçi modelleme dünyasındayken ve çok fazla çevrimiçi yayınladığınızda, hayranlardan çılgın istekler almanız kaçınılmazdır. İnsanlar bana DM gönderiyor ve kirli iç çamaşırlarım, ayak videolarım ve resimlerim gibi gönderiler istiyorlar. Bazen daha da tuhaflaşıyor – kameraya osurmak, geğirme ve kamera karşısında uyumak gibi şeyler!

Ama her şeye hazırım, bu da hayranlarımı mutlu etmeme yardımcı oluyor. Çevrimiçi bir model ve influencer olarak işimin en iyi kısmının, onu yaşadığımı bilmek ve mümkün olduğunca gençliğimin tadını çıkarmak olduğunu düşünüyorum. Hayatta bundan fazlasını isteyemem!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Peker’in Adalı İddiası KKTC Basınında: “Türkiye’de Planladılar, Kıbrıs’ta Öldürdüler”

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in YouTube üzerinden yayımladığı videoların 7. bölümü Kuzey Kıbrıs Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir