3 Ağustos 2021, Salı

Erdoğan Anıtkabir’deki Törene Katılmadı, AA Kılıçdaroğlu’nu Görmedi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin 101. açılış yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen törende Meclis’teki Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, TBMM’nin 101. açılış yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen törende TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile milletvekilleri, AKP Grup Başkanvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Cahit Özkan ile Meclis bürokratları ve diğer çalışanlar katıldı.

ERDOĞAN KATILMADI

 AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçmiş yıllardaki alışkanlığını sürdürerek yine Anıtkabir’deki törene katılmadığı görüldü.  

AA KILIÇDAROĞLU’NU GÖRMEDİ

Anadolu Ajansı (AA), törene ilişkin geçtiği habere AKP’li ve CHP’li grup başkanvekillerini görürken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ismini geçirmedi.

Atatürk Anıtı’na kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Muhittin Böcek: Gündoğmuş‘tayız! Yanıyoruz. Yardım Edin…

Türkiye’nin pek çok bölgesinde çıkan orman yangınlarını söndürme çalışmaları altıncı gününde devam ediyor. 28 Temmuz’dan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir