18 Ocak 2022, Salı

Gelecek Partili Selçuk Özdağ: Erdoğan Bizi İttifaka Çağırdı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. KRT TV’de Çiğdem Akdemir’in sunduğu Söz Meclisi programına konuk olan Özdağ, AKP dışından üst düzey bir isim tarafından görüşmek üzere davet aldığını ve davet edilen yerde görüşmeye katıldığını söyledi.

Özdağ, anayasanın ilişkili maddeleri gereğince Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üçüncü kez cumhurbaşkanlığına aday olabilmesi için erken seçim olması gerektiğini belirtti.

Özdağ, yaklaşan seçimler dolayısıyla Cumhur İttifakı’nda yeni arayışların ortaya çıktığını ifade ederek, çeşitli muhalefet partilerinin Cumhur İttifakı’na davet edilmesine yönelik girişimlerin olduğunu söyledi.

‘ÖNEMLİ BİR KİŞİYLE BANA MESAJ GÖNDERDİLER’

Yeniçağ’ın aktardığı haberde Özdağ, AKP dışından üst düzey bir isim tarafından görüşmek üzere davet aldığını ve davet edilen yerde görüşmeye katıldığını söyledi. Özdağ, görüşmede Gelecek Partisi’ne Cumhur İttifakı ile bir olma yönünde mesaj verildiğini dile getirdi.

Söz konusu mesajın Erdoğan’ın talimatıyla gönderildiğini öne süren Özdağ, kendisinin ve partisinin bu yöndeki girişimlere kapalı olduğunu ifade ettiğini söyledi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

AKP’li Belediyeden 3,4 Milyon TL’lik Saat Kulesi İhalesi

Rize Belediyesi, kente yapılacak saat kulesi için 3,4 milyon TL harcayacak. AKP’li Rahmi Metin’in başkanlığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir