16 Ağustos 2022, Salı

Gizem Karaca Derin Yırtmaçlı Pembe Elbisesiyle Gündeme Düştü!

Tescilli güzel Gizem Karaca derin yırtmaçlı pembe elbisesiyle sosyal medyada şov yaptı! Düzgün fiziğine ve fit haline övgüler yağdı!

2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olan Gizem Karaca, oyunculuğuyla da hayranlarının büyük beğenisini alıyor. Karaca, paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Karaca, Instagram hesabından paylaştığı derin yırtmaçlı pembe elbiseli pozlarıyla gündem oldu. Karaca’nın fotoğrafına beğeni yağdı. Düzgün fiziğini sergileyen ünlü oyuncu hayranlarından tam not aldı. Sosyal medyayı aktif kullanan genç oyuncu kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. İşte sosyal medyayı Gizem Karaca’nın sosyal medyayı kasıp kavuran o pozları …

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, Instagram hesabından paylaştığı derin yırtmaçlı pembe elbiseli pozlarıyla gündem oldu. Karaca’nın fotoğrafına beğeni yağdı.

Gizem Karaca, sosyal medyada şov yaptı.

Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında ikinci olduktan sonra oyunculuğa adım adan Karaca, son paylaşımıyla ilgi odağı oldu.

Karaca, karelerde ayağının büyük olmasından dert yandı.

Güzel oyuncu binlerce beğeni alan pozlara, “Ayağımın 48 numara çıkması dışında bence güzel fotoğraf” diye yazdı.

İZMİR’E YERLEŞTİ

Oyuncu Karaca, 2017’de İzmir’in bir köyüne yerleşmişti.

Karaca makyajı, kozmetiği bıraktığını, kendisine botanik bahçesi kurduğunu söyledi.

Limon, biberiye yağı ve gül suyu yaparak cildine süren Karaca, bu karışımdan krem de üretti.

İşte o fotoğraf !

Gizem Karaca Biyografisi

Eğitimi: Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selanikli olan Gizem Karaca 7 yaşında iken Florida ya taşınmıştır ve eğitimine orada başlamıştır. İlk ve orta okulu orada okumuş lise yıllarında tekrar İstanbul’a dönerek lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Fakat 2011 yılında Uğurkan Erez ‘in ajansına güzellik yarışmasına katılmak için okulunu dondurmuştur. Daha sonra New York Film Akademisin de oyunculuk eğitimi almıştır.

Özel Hayatı: Özel hayatı ile de gündemden düşmeyen Gizem Karaca’nın ilişki hayatına da bir göz atalım. Gizem Karaca bilinen ilk sevgilisi Adını Feriha Koydum Emir in yolu adlı dizide ki partneri Çağatay Ulusoy ‘dur. Daha sonra dizi bitince aşklarının da bittiği konuşulmuştur. Çağatay Ulusoy’ dan ayrıldıktan sonra Benim Hala Umudum Var adlı dizide ki parteri Berk Oktay ile adı anılmaya başlayan Gizem Karaca’nın dizi bittikten sonra ilişkisinin de bittiği biliniyor. Sonra Anıl Tetik ile adı anılmaya başlayan güzelin bu ilişkisi de çok uzun sürmemiştir. Son olarak Kemal Ekmekçi ile birlikte uzun soluklu bir sevgililik yaşayan Gizem Karaca ilerleyen zamanlarda nişanlamış ve 17 Eylülde evlenmiştir. Güzel köylü dizisinin setinde tanışan çift mutlu olduklarını belirttiler.

Oynadığı Dizi ve Filmler: İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde 4 bölüm figüranlık yapmıştır. 2012 yılında Eve Düşen Yıldırım adlı dizi ile ilk televizyon projesine girmiş oldu. Daha yine 2012 yılında Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolü paylaşmıştır. 2013 ve 2014 yıllarında Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız ile birlikte başrolü paylaşmıştır. 2015 yılına geldiğimizde Berk Cankat ile birlikte başrolünü oynadığı Güzel Köylü dizisinde rol almıştır.2016 yılında ise İstanbul Sokakları adlı televizyon dizisinde yine başrolü oynamıştır. 2017 de çok sevilen Kara Sevda dizisinde polis rolünü canlandırmıştır. Yine 2017 de Merve Boluğur ve Yusuf Çim ile birlikte İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır. Fakat dizinin izlenme oranı düşük olduğu için yayından kaldırılmıştır. Bütün bu dizilerin yanı sıra Barış Kılıç ile başrolü paylaştığı Seni Seviyorum Adamım ve Kerem Cem ile oynadığı yeni çekilen Küçük Ortak filmi ve çekimleri henüz biten Ay Lav Yu Tuu filmler de bulunmaktadır.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

MasterChef’te Kriz

MasterChef’te büyük bir yarışmacı krizi ortaya çıktı. MasterChef’te tahsin isimli yarışmacı üçlü düello için şeflerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.