30 Haziran 2022, Perşembe

Hande Erçel’in Ardından Aşk İtiraf Geldi!

Hande Erçel’in ardından Kerem Bürsin‘den de itiraf geldi! Hande Erçel’in sevgilisi Kerem Bürsin aşkını ilan ederken utangaç halleriyle dikkat çekti!

Son dönemin gözde isimleri arasında yer alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in, uzun süredir aşk yaşadığı konuşuluyordu. Dizi aşklarının gerçeğe dönüştüğü konuşulan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Maldivler kaçamağı ile iddiaları güçlendirmişti. Yaptıkları paylaşımlarla ilişkiyi adeta gözler önüne seren çiftten çok geçmeden aşk ilanı da geldi. Hande Erçel, “Teşekkür ederim her şey çok güzel” diyerek ilk kez ilişkiyi kabul etmiş oldu. Erçel’in ardından Bürsin’den de itiraf gecikmedi. İşte Kerem Bürsin’in ilk sözleri…

Son dönemin gözde isimleri arasında yer alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in, uzun süredir aşk yaşadığı konuşuluyordu.

Dizi aşklarının gerçeğe dönüştüğü konuşulan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Maldivler kaçamağı ile iddiaları güçlendirmişti.

Maldivler dönüşü ilk kez el ele görüntülenen Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı belgelenmişti.

Hande Erçel, yaklaşık bir aydır birlikte olduğu Kerem Bürsin hakkında geçen günlerde ilk kez konuştu.

Daha önce aşk iddialarına cevap vermeyen Erçel, “Hayırlı olsun” sözlerine karşısında, “Teşekkür ederim her şey çok güzel” diyerek, aşk itirafında bulunarak ilk kez ilişkiyi de kabul etmiş oldu.

Hande Erçel’in ardından Kerem Bürsin de partneri Hande Erçel’le beraberliğini kameralar önünde ilk kez itiraf etti.

Aylardır beraberliklerini gizledikleri iddiasını yalanlayan Bürsin “Hiç gizlemedik. Oldu işte… En başından çok iyi dost olduk. Şimdi her şey güzel” dedi.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde tamamlayan Hande Erçel, 2015 yılında katılmış olduğu Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasıyla dikkatleri üzerine çekti. İlk oyunculuk deneyimini bir beyazperde projesi olan Çılgın Dershane filminde yaşayan güzel oyuncunun ilk dizisi ise Hayat Ağacı oldu. İdil Fırat ve Fikret Kuşkan ile başrollerin paylaşan Hande Erçel, Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Hande Erçel’in asıl çıkışı ise Güneşin Kızları dizisi oldu. Bu dizideki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile uyumu sık sık sosyal medyaya da konu oldu. 2016 yapımı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde Burak Deniz’le, 2017 yapımı “Siyah İnci” dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Hande Erçel, son olarak başrollerinde Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı Halka dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumaya devam etmektedir. 2012’de Azerbaycan’da yapılan güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur.

Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini canlandırmıştır. Haziran 2016’da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle ekranlara geri döndü. Şimdilerde Kerem Bürsin ile başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaktadır.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

MasterChef’te Kriz

MasterChef’te büyük bir yarışmacı krizi ortaya çıktı. MasterChef’te tahsin isimli yarışmacı üçlü düello için şeflerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.