22 Haziran 2021, Salı

Hatice : Hamileysem Yıldırım Nikahıyla Evlenirim

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hatice, bu kez de nostaljik bir görüntüsüyle magazin gündemine geldi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada başlayan “20’li yaşlara ait fotoğraf paylaşma” akımına katılan şarkıcı, yıllar önce verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

NEFES ALAMIYORUM

90’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan Hatice’nin, ’20’ etiketi eklediği Instagram gönderisinde, burnuyla ilgili estetik pişmanlığını dile getirmesi dikkat çekti.

42 yaşındaki türkücü, “Benden de gelsin 20’li yaşlar. Keşke burun estetiği olmasaymışım çünkü şimdi de nefes alamıyorum” ifadelerini kullandı.

“HAMİLEYSEM YILDIRIM NİKAHIYLA EVLENİRİM”

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV ekranlarında Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu ‘Hayatın Rengi’ programına konuk olan Hatice, samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Simge Tertemiz‘in “Anne olmak istiyor musun? sorusuna ünlü şarkıcı, “Evet, anne olmayı çok istiyorum. Hayatımda verdiğim en doğru karar Ali Kemal’le beraber olmak, ondan öncesini hiç saymıyorum. Ali Kemal benim hayattaki en büyük şansım. Çocuğum olacaksa ondan olsun” yanıtını vermişti.

Hatice, “Bu aralar hiç başım dönmezken başım dönüyor. Karnımda bir şişkinlik hali var, ama henüz ne olduğunu anlamadım. Eğer hamileysem hemen yıldırım nikahıyla evlenirim” diyerek, hamile olabileceğinin sinyallerini vermişti.

‘BEBEK’ MESAJI

Ünlü şarkıcı, “Ali Kemal’i ailem de çok seviyor, onun ailesi de beni seviyor. Umarım bize bir bebek ve yuva nasip olur” demişti.

Hatice, sosyal medya hesabından Ağustos 2020’de yaptığı paylaşımda, bebek emojisiyle birlikte “Bana annelik sana da babalık çok yakışır sevgilim” notunu yazmıştı.

“GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM”

Hatice, 14 Şubat’ta, “Sevgi umuttur, sabırdır, emektir. Sevgi en güzel duyguları paylaşmaktır. Sevgi hayattır. Günümüz kutlu olsun sevgilim. Bir gün değil her gün daima sevin, sevilin, bugün sadece bahane” mesajını yayınlamıştı.

Instagram’da Ali Kemal Sarı ile romantik bir fotoğrafını da paylaşan Hatice, “17 yıl sonra gelen mutluluğum. Allah’ım yoluna taş gözüne yaş değdirmesin senin. Dünyanın en vicdanlı adamısın benim gözümde ve en iyisi” ifadelerini kullanmıştı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kırmızı Oda’ya İntihal Davası!

Yazar Gönül Demir özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ dizisi hakkında, 2019 yılında yayımladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir