16 Ağustos 2022, Salı

Hıncal Uluç’tan Kötü Haber

82 yaşındaki Hıncal Uluç’un yoğun bakıma kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

82 yaşındaki Hıncal Uluç’un yoğun bakıma kaldırıldı ve tedavi altına alındı. T24’e konuşan Uluç’un yakın arkadaşı Sami Çölgeçen, “Az önce Hıncal Bey’in doktoruyla konuştuk; durumunun oldukça kritik ve ağır olduğunu öğrendik” dedi.

Hıncal Uluç’un, yakın arkadaşı Sami Çölgeçen, şunları söyledi:

“Biraz önce doktorla konuştuk, Hıncal Uluç ‘un durumu oldukça kritik. Kendisinin zaten 1 böbreğinde sıkıntılar vardı ve böbreğini kaybetmişti. Şimdi diğer böbreğinde de çok ciddi sıkıntılar ortaya çıktı. Bununla beraber başka sağlık sorunları da bulunmakta. Kendisi şu an yoğun bakımda yatıyor, durumunun ağır olduğunu öğrendik. 1960’dan beri çok yakındık, çok üzgünüm…”

Akciğerinde de sorun yaşayan Hıncal Uluç, kan zehirlenmesi sıkıntısı nedeniyle de yoğun bakım tedavisi uygulanıyor.

Yaklaşık üç ay önce kalçası kırılan ve eş zamanlı olarak by-pass ameliyatı geçiren Uluç’un, o günden beri hastane trafiğinin sürdüğü; 8 Temmuz Cuma sabahı ise yoğun bakım servisine kaldırıldığı öğrenildi.

Ünlü futbol yorumcusu Hıncal Uluç hastaneye kaldırıldı. Hürriyet Gazetesi yazarı Tahir Kum Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Bayram vesilesiyle sevgili Öcal Uluç üstadımı, abimi aradım… Sesi çok kötü geliyordu… Sebebi; Hıncal abi yoğun bakıma alınmış… Allah’a Teala acil şifalar ihsan eylesin…” dedi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Erdal Acar’ın Tutuklanmasına Şaşmaz Neden Olmuş

Sarallar operasyonu kapsamında tutuklanan Erdal Acar’ın tutuklanma gerekçelerinden birinin Necati Şaşmaz’ın ifadesi olduğu öne sürüldü. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.