26 Mayıs 2022, Perşembe

İBB Şehir Tiyatroları’na 6 Ödül

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları, Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri’nde 6 ödüle birden layık görüldü.

Sahnelediği klasik ve modern tiyatro oyunlarıyla seyirciden ilgi gören, kurumsal sosyal medya hesaplarından sanatseverlerle buluşturduğu atölye, söyleşi ve oyun gösterimi gibi çevrimiçi programlarıyla dikkat çeken İBB Şehir Tiyatroları, Yeni Tiyatro Dergisi 8. Emek ve Başarı Ödülleri’nden 6 ödüle layık görüldü.

Kadıköy Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro’da düzenlenen bir törenle sahiplerini bulan ödüller, sahnelenen 200’ü aşkın oyun ve yüzlerce performans arasından seçici kurulun yaptığı değerlendirme sonucunda belirlendi.

Törende, Kurumsal Katkı ve Emek Ödülü İBB Kültür Daire Başkanlığı’na, Dijital Tiyatro Ödülü İBB Şehir Tiyatroları’na, En İyi Müzik Ödülü İki Efendinin Uşağı’yla Gökhan Şeşen – Burhan Şeşen’e, En İyi Kostüm Tasarımı Ödülü Amanvermez Avni oyunuyla Janset Kaplan’a, En İyi Hareket Düzeni (Koreografi) Ödülü; Ay, Carmela! oyunuyla Özge Midilli’ye, Emek Ödülü Esra Ülger’e verildi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Alaattin Çakıcı ABD’ye Gitti İddiası

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın Kanada üzerinden ABD’ye gittiği öne sürüldü. Cezaevinden çıktıktan sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.