25 Mayıs 2022, Çarşamba

İYİ Parti’deki Görevlerinden Alınan Yavuz Ağıralioğlu’ndan Yeni Açıklama

İYİ Parti’de Başkanlık Divanı’ndaki görevinden ve parti sözcülüğünden alınan Yavuz Ağıralioğlu, “Kamplaşmanın olduğu bu dönemde milletimize namus sözüm; partim adına mücadele edeceğim” dedi. Ağıralioğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşeceğini de belirtti.

İYİ Parti’de Başkanlık Divanı’ndaki görevinden ve parti sözcülüğünden alınan Yavuz Ağıralioğlu, yeni bir açıklamada bulundu.

DHA’nın aktardığına göre, “Kamplaşmanın olduğu bu dönemde milletimize namus sözüm; partim adına mücadele edeceğim” diyen Ağıralioğlu, “Görev değişikliği genel başkanların uhdesindedir. Verilince iyi, görev değişikliği olunca kötü mü??” ifadelerini kullandı.

Ağıralioğlu, şunları söyledi: “Ben bundan sonra da makam ve mevkilerden değil kalbimden güç alırım. Ben sorumluluğumu partimin adına taşırım. Sayın Genel Başkanımla görüşeceğim.”

İYİ Parti Başkanlık Divanı’nda yapılan değişiklikle Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türkler Başkanı Yavuz Ağıralioğlu‘nun yerine Rıdvan Uz getirilmişti. Ağıralioğlu’na yeni görev verilmemişti.

Söz konusu kararı İsmail Saymaz’a değerlendiren Ağıralioğlu, “Bir gerekçe belirtilmedi, bu çok rencide edici” demişti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kılıçdaroğlu: Görevimiz, Bedel Ödeyenlerin Yanında Durmak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.